Szeretettel köszöntelek a Mozgáskorlátozott közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
M Imre
Mozgáskorlátozott vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Mozgáskorlátozott közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
M Imre
Mozgáskorlátozott vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Mozgáskorlátozott közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
M Imre
Mozgáskorlátozott vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Mozgáskorlátozott közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
M Imre
Mozgáskorlátozott vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Ezt a témát [Törölt felhasználó] indította 15 éve
Sziasztok erre a helyzetre adjon tanácsot valaki!
Nem tudom mihez kezdjek,53 éves vagyok 15 éve vagyok leszázalékolt.Most legutóbb 2006-tól 50%-ra kaptam 45 ezer forint rokkantságit.Az élettársam ápolásin volt velem
ami 20 ezer ft volt.Tavaj novemberében leminősítettek 42%-ra tehát eluszott a nyudíj és az ápolásiis.Rrndszeres segélyre 27 ezer forintra beadtam a kérelmet de ezt is elutasította az ONYF mivel a 2008-as törvény szerint nem adható annak akinek megszakításai voltak a rokkantsági ideje alatt.A munkaügyi központ sem munkát sem segélyt nem tud adni majd csak 1 év mulva.Az önkormányzat sem tud segíteni mondván,hogy ő adja a két iskolás gyermeküknek az iskolai támogatásokat évi 11ezer ft tüzelőutalványt,havi 5500 ft lakásfenttartásit és néha élelmiszer csomagot. A jelenlegi
összjövedelmünk a 4 főre a családi pótlék 29 ezer és a lakáskentartási 5500 ft.Pilisen külterületen lakunk egy lerobbant gazdasági épületben. a vasútállomás 3 km a központ 5 km-re van földúton kell gyalogolni.Jelenleg filléres ingóságaink eladásából és kölcsön
kéregetésekből éldegélünk sokszor még kenyeret sem tudunk adni a gyermekeinknek.Engem négyszer műtöttek gerincsérvre,szív és érrendszeri panaszokkal kétszeri agyi infarktussal valamint cukorbetegséggel,/ 6x-os inzulin/ százalékoltak le.Az élettársam is 49 éves most az ápolási után elküldték a munkaügyi központba,de neki sem tudnak sem
munkát sem segélyt adni.A rezsi számláinkal hónapokkal el vagyunk maradva.Ezidáig minden
papíromat megfelebbeztem járkáltam és írkáltam szociális intézményeknek.de csak sajnolkoznak vagy egyszerüen nem válaszolnak.
Az lenne a kérdésem,hogy ilyen esetben tud e segíteni a Magyar Állam?
Hozzászólások eddig: 0
M Imre írta 1 napja a(z) Kicsit ez, kicsit az... fórumtémában:
The complete session recorded by Ian Dury & The ...
M Imre írta 1 napja a(z) Aktív kerekesszék? | Használata a különböző helyzetekben. videóhoz:
Kerekesszékkel is használható lift lett, de a főbejárathoz...
M Imre új linket töltött fel: Túlélő kalauz egyedül utazó nőknek (Németország)
M Imre írta 4 napja a(z) Barátoknak. fórumtémában:
Németország a világ egyik legbiztonságosabb országa az...
M Imre írta 4 napja a(z) Kedves Mozgáskorlátozottak!-Lelkileg mennyire megterhelő mozgáskorlátozottként élni? fórumtémában:
younity Hungary | Dr. Máté Gábor vadonatúj, ingyenes ...
M Imre írta 1 hete a(z) Közlekedés különféle időjárási viszonyok között (látássérültként) blogbejegyzéshez:
Hol van a világ vége? Hogyan juthatunk el oda? Hogyan...
M Imre írta 1 hete a(z) A MEOSZ kezdeményezésére a kormányalakítás után egyeztetésre várják a fogyatékosságügyi szervezeteket blogbejegyzéshez:
A MEOSZ fellépése nyomán már valóban intézhető...
M Imre írta 1 hete a(z) A MEOSZ kezdeményezésére a kormányalakítás után egyeztetésre várják a fogyatékosságügyi szervezeteket blogbejegyzéshez:
Járjon otthontámogatás a civil fenntartású oktatási és...
M Imre 1 hete új blogbejegyzést írt: A MEOSZ kezdeményezésére a kormányalakítás után egyeztetésre várják a fogyatékosságügyi szervezeteket
M Imre írta 1 hete a(z) Közlekedés különféle időjárási viszonyok között (látássérültként) blogbejegyzéshez:
Egy rendőr orra előtt esett el az e- rollerrel: 1,8 millió forintos ...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Új hozzászólás